ŠD Žogica Divača:KK Tolmin 29:42 (9:10,7:6,9:9,4:17)

Strelci za Tolmin: Koren 9 1/2, Hvala 4 Šorli 2, Jeklin 6, Fon 4 Gomilšček 4 0/1, Brežan 9 1×3 2/6, Zelinšček 4, Ibraimovič, Menič.

Fantje so tekmo proti Divači začeli nekoliko zmedeno. Videlo se je, da je to prva prvenstena tekma. Obe ekipe sta se nenehno menjavali v vodstu in po treh četrtinah je bil rezultat 25:25. Nato so naši fantje zaigrali bolj ekipno in zbrano ter v zadnji četrtini zagospodarili na igrišču.
KK Go-rent Ajdovščina:KK Tolmin 11:55 (2:16,2:11,5:14,2:14)

Strelci za Tolmin: Koren 7 1/2, Hvala 10 Šorli 4, Jeklin 10, Fon 6 Gomilšček 4, Brežan 4, Zelinšček 8, Ibraimovič 2, Menič.

V drugi tekmi so naši fantje od prve sekunde igrali dobro obrambo in z lepo ekipno igro, v kateri so vsi igralci dosegli točke hitro odločili zmagovalca.

Izjava trenerja: “Čestitke mojim fantom za lepo igro. Veseli me, da upoštevajo navodila in da smo iz četrtine v četrtino rasli. Všeč mi je, da smo imeli veliko asistenc in bili nesebični. Užival sem v vodenju te ekipe in gledam optimistično v sezono. V fantih je velik potencial.”