Kadeti 2.SKL

KK Tera Tolmin- KK Logatec 70-68 (16-18, 15-16, 20-12, 19-22)

Taras Ozebek 4(2/0), Tim Uršič 13 (4/3), Patrik Gorjup 10 (2/1) 1×3, Manfreda Mark 7 (4/3), Nejc Frelih Črv 10 (7/2), Benedejčič Patrik 15 (8/7) 2×3, Manfreda Luka, Obleščak Aleks 11 (6/3)
V prvem krogu 2. slovenske kadetske lige, so se Tolminski fantje pomerili z ekipo iz Logatca. Gostje so pričeli odločneje, predvsem pa z natančnimi meti iz razdalje hitro prišli v zgodnje vodstvo s 7:2. Ekipa Tolmina se je na zgodnje vodstvo Logatca dobro odzvala in hitro ujela priključek. Prva četrtina se je končala z rezultatom 16-18 za goste. Sledila je izenačena 2. četrtina, v kateri pa so vedno imeli rahlo pobudo gostje. Na odmor so odšli s prednostjo 3. točk pri rezultatu 31-34. Sledilo je prebujenje domače ekipe in zelo dobra tretja četrtina, v kateri so z izzidom 20-12, domači prešli v vodstvo. Ko se je na začetku zadnje četrtine že zdelo, da bodo domači prešli v varnejše vodstvo, so po seriji napak domače ekipe gostje spet ujeli priključek. Sledila je izenačena končnica in boj točka za točko. Domači so z mirnimi živci in dobrim izvajanjem prostih metov zadržali vodstvo in prišli do težko priigrane zmage z rezultatom 70-68
Čestitke obema Patrikoma, Gorjupu in Benedejčiču za dobro predstavo v napadu in za nekaj odločilno zadetih metov.