Kadeti 2.SKL
KK Pivka – KK Tera Tolmin 63-62 (22-13, 37-25, 53-48)

Ozebek Taras 2, Manfreda Mark 6, Uršič Tim 5 (2/1), Gorjup Patrik, Breška Tomaž, Frelih Črv Nejc 22 (3/3) 3×3, Benedejčič Patrik 19 (2/2) 3×3, Manfreda Luka, Obleščak Aleks 8(4/2)

V drugem krogu 2. slovenske lige so Tolminski kadeti odšli na gostovanje v Pivko. Gostitelji so takoj na začetku prevzeli pobudo in hitro povedli. Tolminci pa so začeli medlo in le stežka sledili gostiteljem. Prvo četrtino so košarkarji Tolmina zaostajali z rezultatom 22-13. Sledila je dokaj izenačena druga četrtina, vendar Tolmin ni nikakor mogel ujeti priključka. po nekaj slabih napadih ob koncu polčasa in tudi spletu okoliščin, zadet met iz sredine. So Tolminci na polčas odšli z 12 točkami zaostanka. Sledil je veliko boljši drugi polčas, Tolmi je zaigral nekoliko bolj zavzeto, dosti boljše tudi v napadu, kjer sta prednjačila kapetan Nejc Frelih Črv in Patrik Benedejčič. Gostitelje smo ujeli in prešli v vodsto za 2 točki 2 minuti do konca tekme. Sledila je izenačena in razburljiva končnica, v kateri so imeli domačini nekoliko več športne sreče in zmagali z rezultatom 63-62. Čestitke vsem igralcem Tolmina za borbeno igro.