Kadeti,2.SKL

KK LASTOVKA – KK TERA TOLMIN 82-74 (12-26, 40-36,57-52)

Ozebek Taras 16, Uršič Tim 11, Gorjup Patrik, Manfreda Luka, Breška Tomaž, Frelih Črv Nejc 17, Benedejčič Patrik 22, Obleščak Aleks 7, Manfreda Mark 1

Kadetska ekipa Tolmina je tokrat gostovala pri KK Lastovka iz Domžal. Tekmo so začeli odločno in prvo četrtino dobili za velikih 14 točk. Vendar so se prehitro zadovoljili z vodstvom in se pustili uspavati, ter domačim prepustili pobudo. To so le ti izkoristili in na odmor odšli z vodstvom 40-36. Na krilih dobre 2. četrtine so domačini prevzeli pobudo in vseskozi imeli vajeti v svojih rokah. Gostje iz Tolmina so se nekajkrat nevarno približali, tekme pa tokrat niso zmogli preobrniti. Končni rezultat na semaforju je kazal 82-74. Čestitke domačinom za zasluženo zmago.