1.SKL U17

KK Tolmin:KK Logatec 92:74 (32:19, 29:24, 13:10, 18:21)

Strelci: Ibraimović Danijel 7 1×3, Rutar Miha 10 2×3, Uršič Jure 4, Šturm Rok 6, Štremfelj Mitja 23 1×3, Manfreda Tenej, Logar Uroš 9, Ibraimovič Emanuel 2, Tratnik Simon 29, Smrekar Klemen 2

Kadeti so tekmo odlično odprli in tako tudi nadaljevali in v prvem polčasu dosegli kar 61 točk. Ob koncu tretje četrtine je bilo že jasno, da bo zmaga ostala v Tolminu.

Izjava Mitja Štremfelj: »Tekmo smo začeli z veliko motivacije in želje po zmagi. Zelo dobro smo začeli, napad nam je stekel, obramba pa ni bila dobra, dobili smo preveč lahkih košev. V drugem polčasu smo izboljšali obrambo in goste držali na razliki 10-20točk. V zadnji četrtini pa smo nadzorovali dogajanje na igrišču in tekmo varno pripeljali do konca.«